درباره ما

گروه هنری ترنج فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ در زمینه ی تولید مصنوعات چوبی آغاز کرده است. در همان آغاز راه با طراحی و تولید تابلوهای معرق و ابداع تابلو های رنگ شده پتینه تحول بزرگی در بازار تابلو های معرق بوجود آوردیم. طوری که این محصولات در بازار با عنوان تابلو طرح ترنج شناخته می‌شوند.

با حضور در نمایشگاه‌های تبلیغات و بازاریابی وارد عرصه همکاری با کانون‌های تبلیغاتی و سازمان‌های دولتی و خصوصی در سراسر کشور شدیم. در ده سال گذشته ما ارتقای کیفیت و تنوع محصولات خود پاسخگوی سلایق گوناگون بوده‌ایم و تا امروز بیش از ۱۰۰۰ مورد کالا در دسته بندی های مختلف طراحی و تولید نموده‌ایم. از جمله:

تابلوهای معرق, ساعت‌های دیواری و رو میزی، ست‌های مدیریتی رو میزی، جعبه‌های پذیرایی، جعبه‌های دستمال کاغذی، سطل‌های چوبی، انواع ظروف پذیرایی چوبی، ظروف بامبو و….

شاید همکاری با سازمان‌ها، ارگان‌ها، بانک‌ها، موسسات دولتی و شرکت‌های بزرگ خصوصی کار آسانی نباشد؛ اما استمرار همکاری در تیراژهای بالا برای سال‌های متوالی کار دشوارتری است که ما با شناخت سلیقه مشتریان و تامین نیازهای آنها در زمان مناسب و با کیفیت مطلوب، به لطف پروردگار از عهده آن برآمده‌ایم و همواره شکرگذار خداوند متعال هستیم در سال هایی که برای همگان به دشواری می‌گذرد، توانسته‌ایم با همت، تلاش و اراده قوی به سمت اهداف بزرگ خود قدم برداریم.

امروز گروه هنری ترنج با حمایت مشتریان خود در زمره بزرگترین تولید کنندگان جعبه‌های پذیرایی و مصنوعات چوبی قرار گرفته است و همچنان در مسیر کارآفرینی، اشتغال زایی و حمایت از چرخه تولید به سوی اهداف بزرگ خود گام برمی‌دارد.

حمایت از کالای ایرانی، حمایت از کارگر ایرانی است و این جزء معدود مباحثی ست که با هیچ گرایش سیاسی، مذهبی، فرهنگی و اجتماعی زاویه ای ندارد…

به امید فردای بهتر برای مردم سرزمینمان …